Touareg I - snímače výšky pro vzduchový podvozek

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
texo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 08.03.2014 17:08

Touareg I - snímače výšky pro vzduchový podvozek

Příspěvek od texo »

Mám zatuhlé klouby předních snímačů výšky pro vzduchový podvozek. Skončilo to samozřejmě chybovou hláškou "stop running gear".

Po kontrole jsem zjistil, že je jedno z čidel fyzicky vytažené z horního úchytu. Po zasunutí zpět dle obrázku to již nedrží. Chybí mi v horním rameni nějaké pouzdro pro zasunutí čepu čidla nebo je to jen vyšoupané? Jak pevně to má v rameni držet?

Lze celé čidlo nějak snadno demontovat nebo je vhodnější řešit vyčištění a rozhýbání přímo na vozidle?

Díky za tipy.
Přílohy
cidlo.jpg

texo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 08.03.2014 17:08

Re: Touareg I - snímače výšky pro vzduchový podvozek

Příspěvek od texo »

Snímače jsem nakonec vymontoval celé. Klouby na táhlech snímače jsou vyrezlé. Na odrezeni a promazání to už asi není :-(

Existuje nějaká repas sada jen se samostatnými táhly? Na netu jsem našel jen komplet i se snímačem za 7tis. Kč / kus.

honza133
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 30.08.2015 22:54

Re: Touareg I - snímače výšky pro vzduchový podvozek

Příspěvek od honza133 »

Repas sada asi není.
Já měl podobný problém. Řešil jsem to koupi staršího 700kč, nejlépe osobní odběr, ať vidíš stav...
To táhlo tam bylo docela v dobrém stavu a to zajištění na rameně- místo plastového klínku jsem tam dal nerez šroubek s matičkou...

Odpovědět

Zpět na „Touareg“