Autorizované servisy & naše zkušenosti s nimi

Opravy a neduhy

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
Uživatelský avatar
skoryl
Řidič
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: 16.04.2017 18:00

Re: Autorizované servisy & naše zkušenosti s nimi

Příspěvek od skoryl »

V únoru jsem si domluvil garančku na duben u ROSe v Brně na Poříčí. Chtěl jsem mít vlastní olej, ale řekli mi, že to vedení zakázalo. Počkal jsem pár týdnů, a napsal na zkoužku email s žádostí na výměnu oleje (s vlastním olejem) - čtyři dny bez reakce. Pátý den volám 3x nikdo nebere. Další den se mi podařilo dovolat - zeptal jsem se proč mi neodpověděli na email?, a dostalo se mi odpovědí (s výsměchem), že tam mají emaily na které lidi čekají odpověd i měsíc, tak co se divím, když jsem to psal minulý týden !!! Povídám, že jim to moc dobrou reklamu nedělá, a že takový přístup k zákazníkovi si od takové firmy nepředstavuju. Servisák něco zamumlal, že mají plnou dílnu aut, a že na to nemají čas, a hovor ukončil - fakt "profesionální" jednání. Za pár dnů jsem se tam stavil zrušit tu garančku, a ani je nezajímalo proč, jen se tvářili, že jim to vlastně vyhovuje, že mají moc práce. Takže to je moje zkušenost s autorizovaným servisem ROS Brno Poříčí - nikdy více.

Dal jsem tedy na radu zdejších uživatelů a napsal do Slavkova do Auto-Bayer, a dnes jsem absolvoval garanční prohlídku po dvou letech - výměna oleje (vlastní), jinak nic dalšího neměnili - kabinový filtr jsem vyměnil na podzim, stěrače před měsícem. Cena 1700,- + 900,- za vlastní olej. Jednání příjemné, na co jsem se zeptal, to mi pán vysvětlil bez jakýcholiv problémů. Domluvil jsem se na konkrétní hodinu, a udělali to "napočkání" - 1,5 hodiny. V čekacím koutku pohodlná sedačka, na stole džbán s vodou a citronem, časopisy, slečna mi dvakrát nabízela kávu (nepiju). Výměnu svíček mi rozmluvili (najeto jen 20tis. km). Naprostá spokojenost, a Slavkov mohu jen doporučit.

Uživatelský avatar
noxik600
Závodník
Závodník
Příspěvky: 644
Registrován: 29.01.2016 07:07

Re: Autorizované servisy & naše zkušenosti s nimi

Příspěvek od noxik600 »

Máte někdo zkušenost s Auto Vysočina v Jihlavě?
VOLKSWAGEN GOLF VI Variant 1.6 75KW BSE, r.v. 2009.

mxm1919
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 462
Registrován: 21.04.2011 16:10
Bydliště: Hodonín (JMK)

Re: Autorizované servisy & naše zkušenosti s nimi

Příspěvek od mxm1919 »

HODONÍN, Topcentrum:
olej a filtry vlastní (nevím jestli je standard, mám tam “kontakt”),
rozšířená prohlídka včetně výměny brzdovky, jinak se nic nedělalo.
Vyzvednutí a předání v pohodě, umýt a vysát nenechávám.
2440 Kč viz obrázek. Za mě zatím pohoda.
Přílohy
Servis Hod
Servis Hod
Golf VII 1.4 TSI CHPA (mpower 123kW) HL http://bit.do/Golfik
Passat 3C 2.0 TDi BKP (103kW) HL
OI 1.9 TDi ALH (TDIFun 94kW) RIDER
Fabia I 2.0i AZL (85kW) ELEG,KŮŽE,XEN
OII 1.9 TDi BXE (77kW) ELEG

hlacik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 48
Registrován: 12.05.2018 10:49

Prosím o doporučení Kvalitního autorizovaného servisu v Praze

Příspěvek od hlacik »

Pánové prosím

Vybírám nový domovský servis pro pojištění mého Golfa v Praze.

Vím chci toho asi moc - ale doteď (5+let) sem nebyl schopen sehnat servis kde Vám auto napoprvé zvládnout opravit a to myslím triviální věci typu nalakovani blatníků nebo výměna skla.

Pozadavky
Ochotný personal
Čekací lhůta měsíc max
Oprava zvládnutá prvně
Zvedání telefonu!

Předem. Dík

PMA
Řidič
Řidič
Příspěvky: 70
Registrován: 18.03.2015 22:48

Re: Autorizované servisy & naše zkušenosti s nimi

Příspěvek od PMA »

Mam ted dve zkusenosti s vymenou skla:

Auto Jarov Praha 3 - oblozeni A sloupku spatne namontovano, nelicovalo, poskrabane a uspinene oblozeni + stropnice

Louda Auto Praha Hloubetin - spinave oblozeni A sloupku, kusy gumy a jineho bordelu v interieru a na sedackach

Uz mi ani neprijde, ze je to o lidech, ale ze je to systemova chyba ve vsech servisech. Zadna kontrola, jen rychle omrdat a jde se na dalsi auto...
G7 1.2 TSI DSG, Pure White, Comfort Edition, ACC, Lane Assist, Blind Spot Sensor, Dynamic Light Assist, ParkAssist, Keyless Access, Discover Media, Dynaudio Excite, Panoramic sunroof, 16" Toronto

Uživatelský avatar
noxik600
Závodník
Závodník
Příspěvky: 644
Registrován: 29.01.2016 07:07

Re: Autorizované servisy & naše zkušenosti s nimi

Příspěvek od noxik600 »

Sic to sem nepatří, ale moje zkušenost s Autosklo Go v Jihlavě: přijel jsem na čas, pán čekal, představil se, vysvětlil, co bude dělat. Pak si sedl dovnitř a do papírů psal defekty palubky, sloupků, střechy, ukázal, já mu to podepsal, pokud by bylo něco jinak - praskliny, špína, odřenina, mohl bych požadovat náhradu. Za hodinu a půl volal, zkontrolovali jsme to, převzal a jel.

A pořád mám takovou představu, hlavně díky reklamám a tomu, co mají na webech, že v autorizáku je vše drahé díky kvalitě a vyškoleným pracovníkům..
VOLKSWAGEN GOLF VI Variant 1.6 75KW BSE, r.v. 2009.

hlacik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 48
Registrován: 12.05.2018 10:49

Re: Autorizované servisy & naše zkušenosti s nimi

Příspěvek od hlacik »

Pánové, má prosím zde někdo novější zkušenost z LOUDA AUTO?

Pořád mám jako domovský servis, byl jsem tam včera a je tam nový personál na servisním příjmu. Zůstal tam snad jen jeden starší pán. Může to být dobře i zle.

drmla
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 336
Registrován: 30.06.2018 19:49

Re: Autorizované servisy & naše zkušenosti s nimi

Příspěvek od drmla »

Já jenom se seatem. Naprostá příšernost. Objednáním auta skončila vstřícnost ba i slušnost, servis nemlich to stejné, špatně řadící převodovku neřešili, zkušební jízda po výměně oleje 30km. Víckrát jsem tam nejel. Golfa jsem neuvažoval tam koupit ani kdyby mi to dali zadarmo. Nevím nakolik je to přenosné na VW, ale pro mě skončil Louda kompletně.

hlacik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 48
Registrován: 12.05.2018 10:49

Re: Autorizované servisy & naše zkušenosti s nimi

Příspěvek od hlacik »

Děkuju za radu jsme rád že jsem se zeptal. A teď servisujete kde?

drmla
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 336
Registrován: 30.06.2018 19:49

Re: Autorizované servisy & naše zkušenosti s nimi

Příspěvek od drmla »

U Bayera ve Slavkově u Brna

Mdvorak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 13.05.2019 09:52

Re: Autorizované servisy & naše zkušenosti s nimi

Příspěvek od Mdvorak »

Zdravím,
jako novopečený majitel VW ojetiny jsem začal zkoumat ceny autorizovaného servisu v Praze. Jedná se o ceny na vůz Golf VII variant 2.0 TDI

Zde první ochutnávka ceníku u Auto Jarov Kunratice :lol: :

Servisní prohlídka s výměnou oleje v motoru + DSG vychází cca na 16 000kč - 17 000kč s DPH.
Případně hodinová sazba za mechanické úkony pro VW Golf je : 1096kč s DPH.

U servisu Přerost a Švorc v Holešovicích mě vyšla výměna oleje v motoru a DSG, vyvážení kol a výměna pylového filtru na 5200 kč.

Měli by jste nějaký tip na solidní servis v PRAZE? Přemýšlím totiž ještě o testu tlumičů s kontrolou podvozku (přijde mi, že cítím nerovnosti vozovky více, než je zdrávo)
Golf VII Variant
⚙️ 2.0 TDI (110 Kw/150 PS) DSG
⛽ 5,2 l/100 km

ablorhm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2678
Registrován: 21.09.2015 20:57
Bydliště: Praha

Re: Autorizované servisy & naše zkušenosti s nimi

Příspěvek od ablorhm »

Tlumiče / podvozek zkontrolují i v kdejakém pneuservisu, STK apod. Na to není potřeba pouze autorizáku.
Jsi si jistý, že udělali i tu výměnu oleje v DSG? Takovou částku se platí +- za prohlídku, filtry a výměnu oleje v motoru. :laugh:

Jinak ohledně nakupování obecně. Když jde o elektro či cokoliv jiného, hledám na heuréce.
Když jsem poptával žaluzie nebo sítě do oken, změřil jsem okna a poslal stejný e-mail na X míst.
Stejně to lze udělat i u servisu. Napsat jeden text e-mailu a ten pak poslat na několik servisů.
Na druhou stranu, nejlevnější nemusí znamenitě být nejlepší.
VW Golf VII 1.2 TSI 77kw Comfort Edition+ 2015
používám VW Connect Dataplug

drmla
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 336
Registrován: 30.06.2018 19:49

Re: Autorizované servisy & naše zkušenosti s nimi

Příspěvek od drmla »

Švorc bude brzo švorc. Ta cena je až podezřele dobrá. Jedině snad, kdyby ty oleje a filtry byly vlastní.

Pantani
Profík
Profík
Příspěvky: 1166
Registrován: 27.10.2009 22:32

Re: Autorizované servisy & naše zkušenosti s nimi

Příspěvek od Pantani »

Výměna oleje DSG je drahá už tím olejem, seš si jistej, že 16k v Kunraticích je nehorázně příliš?
Přerost a Švorc ti to podle tvýho příspěvku asi totiž neměnili, takže těch 6k je, řekl bych, jen normálních, žádnej zázrak se určitě nekoná.
Pomůže nás rozsoudit faktura. Máš?
Naposledy upravil(a) Pantani dne 01.06.2019 21:44, celkem upraveno 1 x.
Golf VI 1.4 TSI 90 kW DSG Highline / Golf 7.5 GTI Performance DSG by @Motorpower 215 kW/450 Nm.

Uživatelský avatar
r@pid
Pilot
Pilot
Příspěvky: 713
Registrován: 23.01.2016 20:50

Re: Autorizované servisy & naše zkušenosti s nimi

Příspěvek od r@pid »

Nech sem hodi fakturu.

Odpovědět

Zpět na „Závady a servis“